Народний депутат України Дмитро Тимчук

Сьогоднішній скандал із Громадською радою при МО – це переконлива перемога окозамилювання над здоровим глуздом. Не дати можливості увійти в цей орган волонтерським організаціям, які показали себе в реальній допомозі армії, і залишити той набір дармоїдів, які паслися на цьому терені ще в ті часи, коли Вітя Янукович у перехожих шапки цупив – це, погодьмося, треба постаратися.

Жарт у тому, що положення про Громраду МО ( http://www.mil.gov.ua/content/other/polozhennja_G_R.pdf ) прописано таким хитрим чином, що вона є по суті закритим клубом зацікавлених осіб, куди «чужаки» не вхожі. І навіть положення про саму себе розробляє без втручання сторонніх. Лихо, що і говорити. Тоді як реальні інструменти впливу на ситуацію в Міноборони у цього органі «громадянського контролю», згідно з тим же положенням, є, не сумнівайтеся.

Я бачу один вихід. Інкримінувати нинішнім засілим у Громраді «стратегам» і «контролерам» те, що за часів Януковича і раніше вони пальцем не поворухнули, щоб запобігти умисний розвал армії – по суті, стали співучасниками. На цій підставі нинішню раду розігнати, і створити нову – із тих представників громадськості, хто показав реальну допомогу і турботу про Збройні Сили.

А нинішня Громадська рада – це ганьба Міноборони. Інакше не назвати.

Джерело: Дмитро Тимчук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ