Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

З цікавістю подивився відео, на якому заслужений інвалід інтелектуального фронту Захарченко читає з папірця текст про створення «Малоросії» і не розуміє значення половини слів.

Бойовики, якщо їм дорогий їхній вождь, не повинні піддавати його таким суворим антропологічним експериментам навіть під тиском Кремля. Це просто негуманно.

Що стосується самих вигадок про «Малоросію»:

По-перше, забавно, що вже на стадії виникнення «Малоросії» в ній з’явилися сепаратисти. Не встиг Захарченко завершити свій спіч, як керівництво так званої «ЛНР» спростувало входження «республіки» в «Малоросію». Мовляв, луганські бойовики вважають ініціативу передчасною і свято шанують «Мінські угоди», тим більше, що їх ніхто до обговорення цієї затії не запрошував.

Група «ІС» неодноразово повідомляла, що між луганськими і донецькими терористами (вірніше, між їхніми покровителями) точиться неабияка внутрішньовидова боротьба за право грабувати Донбас. «ЛНР» навіть звинувачувало «ДНР» в спробі окупації. Між цими чудовими утвореннями діє митниця (!), в порівнянні з якою найлютіші «укропи» – просто діти малі. Загалом, єдиний «народ Донбасу» з конкуруючих банд зліпити не виходить.

По-друге, заява про «Малоросію» – це черговий сигнал, що Москва не збирається виконувати жодних домовленостей і готова піти на загострення.

У контексті підготовки до масштабних навчань «Захід-2017» (заплановані на середину вересня), Кремль може ініціювати різні заклики «про захист» «від народу Малоросії», щоби ще більше загострити обстановку і використовувати це для торгу під час переговорів.

Джерело: Дмитрий Тымчук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ