Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Щодо закриття КПВВ «Чаплинка»

Позавчора глава Представництва Президента України в АРК Борис Бабін виступив з пропозицією закрити один з трьох КПВВ в Херсонській області на адміністративному кордоні з Кримом. А саме – КПВВ «Чаплинка».

Група ІС озвучила цю ідею ще взимку – і зараз ми її, звичайно ж, підтримуємо. Дану ініціативу підтримують і силовики, є розуміння в МінТОТ.

Для тих, хто, не розібравшись, почав критикувати пана Бабина, поясню. КПВВ «Чаплинка» був актуальним, доки жителі прилеглих районів Херсонської області – Каланчацького та Чаплинського – працювали на заводі «Кримський титан». Після того, як окупанти видавили українців з заводу, трафік через цей КПВВ різко впав.

Наявний потік людей і транспорту без особливих зусиль і незручностей можна перенаправити через КПВВ «Каланчак», що підтверджують прикордонники. Цей крок дасть можливість підвищити безпеку на адмінкордоні з окупованою АРК. Так, контрабандисти і російська агентура, що шастає з окупованого Криму, турбуватимуться. Але їх якось не дуже шкода.

Наступним кроком повинна бути інтенсифікація робіт з облаштування КПВВ «Каланчак» і «Чонгар».

Джерело: Дмитрий Тымчук 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ