Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

1. Савченко сама «засвітила» пістолет і гранати в сумці, очевидно, бажаючи похвалитися, або що там в її голові ще виникло. Це навряд є свідченням високого інтелекту. До того ж свідчить: в реальності Савченко є найяскравішою ілюстрацією того, проти чого на словах сама ж м бореться – «я депутат, мені все можна».

2. Савченко розказує про нагородний пістолет (тобто про легальний, з дозволом). Тут претензії дійсно важко пред’явити, крім питання, навіщо він їй потрібен в парламенті? Але ось про нагородні гранати ми не чули. По суті, це – незаконне зберігання боєприпасів, тобто кримінальний злочин.

3. Вчорашня заява генпрокурора в Раді про те, що Савченко готувала теракти, у багатьох викликала здивування, а то і скепсис. Савченко не придумала нічого розумнішого, ніж через кілька годин після цього припхатися в Раду з гранатами, побічно підтвердивши можливість того сценарію, про який говорив Луценко. Тут повертаємося до питання про рівень інтелекту пані Савченко.

4. Шлятися в центрі столиці і в стінах парламенту людина з гранатами може в двох випадках – або якщо вона є терористом (або як мінімум зловмисником), або є психічно хворою. Думаю, головне питання – встановити, з чим ми маємо справу цього разу.

Джерело: Дмитрий Тымчук