Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Вищий спецсуд переніс на понеділок, 6 листопада, розгляд справи прикордонника Сергія Колмогорова, обвинуваченого у виконанні наказу в бойовій обстановці та у захисті суверенітету України зі зброєю в руках.

Мені, чесно кажучи, незрозуміла позиція прокуратури, через відсутність представника якої на суді й був перенесений розгляд. Дуже незайвим було б офіційне пояснення.

На превеликий жаль, як пояснили юристи, варіант взяття С.Колмогорова на поруки не проходить з чисто юридичних міркувань, оскільки рішення Маріупольського суду набуло чинності. Але це зовсім не привід скласти руки і не реагувати на той паноптикум під знаком Феміди, який влаштували наші «вершителі правосуддя».

Вірю, що в понеділок ми побачимо справжнє торжество правосуддя і скасування рішення маріупольських суддів-ватників. Одночасно підтримую Ірину Фріз / Iryna Friz і від себе, як народного депутата України, направляю аналогічне депутатське звернення на адресу глави СБУ з проханням провести перевірку на предмет любові до «русскава міра» маріупольських суддів у справі Колмогорова – М.В.Дзюби, Н.Н.Курбанової, Д.Г.Пантелеєва.

Джерело: Дмитрий Тымчук