Дмитро Савченко, блоґер

Наврочив.

Буквально вчора вангував у студії «4-го каналу» про 7 необхідних хірургічних маніпуляції для повної санації православ’я в Україні, і вже сьогодні став свідком здійснення другого (ключового) крок.

А повний план лікувальних заходів, згідно моєї суб’єктивної думки, (котра не претендує на універсальну загальність, аподиктичність і статус сакральної істини) виглядає так:

1) Обрати єдиного голову Помісної Церкви (виконано);

2) Катапультуватися на Фанар і отримати з рук Вселенського Патріарха кафалічну буллу легітимності.

3) Зобов’язати силою закону проведення перереєстрації з обов’язковим введенням у структуру назви релігійної організації її підпорядкування керівному центру, який знаходиться на території держави-агресора (виконано).

4) Ініціювати перехід Помісної Церкви на новоюліанський календар Мілутіна Міланковича, аби уніфікувати систему літочислення і синхронність свят з Вселенським патріархатом, Елладською церквою, Румунами та ін.

5) Розпочати трансферизацію православних літургічних текстів (за сценарієм Румунської Православної церкви 1830-их рр.) на основі модерної української латинкової абетки та зробити можливою орфографічну дихотомію.

6) Призупинити дію документів на основі яких здійснюється монопольне використання з боку єретичного московського лжепатріархату національних культурних заповідників Києво-Печерська та Почаївська Лавра, (що перебувають в підпорядкуванні держави, і одна з яких входить в реєстр спадщини ЮНЕСКО).

7) Зобов’язати московські псевдоправославні секти в Україні (МПСУ) узгоджувати кадровий склад лжеархієрейського синоду та керівні призначення з «Державним комітетом з питань релігій та національностей» і громадською спостережною радою, куди мають увійти представники абсолютно усіх праворадикальних організацій і партій України.

Джерело: Дмитро Савченко