Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Москва продовжує прокачувати фейк про підкуп Україною Патріарха Варфоломія з метою отримання Томосу про автокефалію. По ходу п’єси в Кремлі вносять корективи у власну пропагандистську брехню.

Як відомо, спочатку в РФ марили про те, що «українські олігархи» зібрали гроші на підкуп Вселенського Патріарха, але «керівництво України частину грошей прибрало до своїх рук, і тому Варфоломій дуже образився, а Томосу не буде». Зараз російські пропагандисти та їхні шістки в Україні різко змінили тезу про підкуп з «керівництво України присвоїло собі гроші олігархів» на «керівництво України таки дало Варфоломію хабар».

Паралельно для більшого резонансу підключені й ресурси з банди Януковича – зокрема Ренат Кузьмін, який повідомив, що звернувся до НАБУ з вимогою розслідувати «справу про підкуп». Нині росЗМІ посилено розганяють «душевний порив» Кузьміна. Загалом, Кремль не тушкою так опудалом намагається протягнути у маси свої фейки.

Детальніше – в матеріалі групи ІС за посиланням.

http://sprotyv.info/ru/news/kiev/strasti-po-tomosu-kreml-trizhdy-reanimiruet-odin-i-tot-zhe-feyk

Джерело: Дмитрий Тымчук