Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Прем’єр-міністр Росії Д.Медведєв: «Громадянам Росії було заборонено брати участь у спостереженні за виборами навіть в складі моніторингових місій по лінії ОБСЄ. Це серйозне порушення Україною власних міжнародних зобов’язань, таке вкрай рідко зустрічається на практиці».

…Насправді вкрай рідко зустрічається на практиці, коли агресор неприховано намагається влізти своїми забрудненими кров’ю рученятами у вибори в країні, яка стала жертвою цієї агресії. Спекуляції на демократичних нормах («моніторингова місія ОБСЄ», «міжнародні зобов’язання») – це навіть не цинізм, це феєрично тупа спроба зґвалтування здорового глузду.

Ми точно не знаємо, що було в портфелі, який свого часу тягав портфеленосець Путін. Судячи з усього, щось вельми міцне. На чому сьогодні сидить весь Кремль. Ну, і заодно відкривається причина, чому «він вам не Дімон» постійно спить. Спи спокійно, дорогий товаришу.

Джерело: Дмитрий Тымчук