Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Урядовим будівлям завжди приписували якісь сакральні властивості. Ось, наприклад, при совку (а нині в РФ) головний символ «побєди» – червоний прапор над рейхстагом. Хоча рейхстаг як парламент там не засідав з 1942 року, а весь цей час аж по травень 1945-го в цьому будинку знаходився госпіталь, пологове відділення та бомбосховище. Але його «призначили» головним символом нацизму – так тому і бути.

До чого я згадав Рейхстаг? Коли зараз говорять про необхідність переїзду АП з Банкової, необхідні бюджетні витрати виправдовують «неправильною» атмосферою в нинішній будівлі Адміністрації президента. Розкажіть про «неправильну атмосферу» членам бундестаґу, що засідає сьогодні в будівлі рейхстагу.

Щось підказує, що значення має тільки той факт, хто саме займає кабінет, а не якого кольору стіни. А якщо форма люстри прямо впливає на ухвалене рішення, то перед тим, як змінити люстру, варто спробувати змінити сімейного лікаря.

Джерело: Дмитрий Тымчук