Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

У продовження теми про паспортизацію в т.зв. «ДНР». Наріжемо тонкою стружкою, щоби «ольгинським» було, чим зайнятися замість випорожнення териконів коментів про «адіннарот» і «громадянську війну в Україні» – зараз це їхній останній тренд.

Так ось, в першому «елітному пулі» на отримання паспортів РФ в березні цього року, крім документів Пушиліна Дениса Володимировича та його помічниці у відомих справах Талакіної, також були подані документи керівника т.зв. «Адміністрації глави ДНР» Олексія Никонорова. Найближчим часом «елітний пул» вже повинен отримати російські аусвайси на руки.

Поки ж Пушилін Денис Володимирович сидить в Москві від гріха (тобто від дружини Олени Сергіївни) подалі, і намагається забити свої «зальоти» і ефір через російські пропагандистські ЗМІ криками про те, що російська паспортизація в «ДНР» йде ударними темпами, і що в «ДНР» розкрили вбивство Захарченка (на думку російських кураторів, ці тези повинні різко підвищити рейтинги самого Пушиліна Дениса Володимировича).

Також сьогодні в рамках спільної з Д.Пушіліним піар-акції т.зв. «Глава ЛНР» Л.Пасечнік заявив, що всі жителі «ЛНР» хочуть отримати паспорти РФ, і ажіотаж небувалий.

Так, за інформацією групи ІС, бажаючих вистачає. Але ось реально на сьогоднішній день «міграційні органи ЛНР» взяли необхідний пакет документів лише у трохи більше ніж 100 осіб (крім перших осіб і наближених, які це зробили в березні цього року). Чим це спричинено – жителі ОРДЛО можуть здогадуватися самі.

Джерело: Дмитрий Тымчук