Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Після нашого, групи ІС, повідомлення щодо операції ЗСУ в районі н.п.Торецк (в «сірій зоні»), росЗМІ продемонстрували черговий шедевр пропагандистської істерії.

Інформація з посиланням на мене поширюється під заголовками типу «Український депутат похвалився оточенням ЗСУ міста, яке і так було під їхнім контролем», зі словами (цитата) «Торецьк і так весь цей час був під повним контролем ЗСУ. Навіщо депутат заявив про його оточення, залишилося загадкою».

Псевдожурналісти РФ навіть не вивчили першоджерело, в якому сказано (цитую наше повідомлення): «Результатом (дій ЗСУ) стало завершення створення кільця безпеки навколо міста Торецьк і створення буферної зони навколо КПВВ «Майорське».

Я розумію, що фрази «взяти в кільце» і «створення кільця безпеки» для роспропагандистів – синоніми, оскільки так сказали в Кремлі. Але у мене єдине питання: ви, російські повії від преси, свої мізки іноді використовуєте, або вам їх повністю замінюють методички?

Загалом, якщо хочете від душі повеселитися, ласкаво просимо в світ «російської журналістики». Як намагаються стверджувати в деяких наших організаціях «із захисту прав журналістів» – «дві країни – одна професія». Невже?

Джерело: Дмитрий Тымчук