Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Всього кілька днів тому ми говорили (цитата) «варто нагадати французам: там, де з’являється тінь ГРУ, там з’являється запах крові і смерті». Наголошуючи щодо можливих терактів в контексті протестів у Франції: «поява сакральних жертв під час протестів (які, наприклад, будуть застрелені в спину з натовпу), тільки ще більш радикалізувало б протести, це кожному ясно». (Https://www.facebook.com/dmitry.tymchuk/posts/1827909230671057)

На наш превеликий жаль, цей прогноз збувся.

Для Кремля нинішній теракт грає також іншу роль – за всяку ціну відволікти увагу європейців від «засвічування» своєї агентури в Парижі з прапором «ДНР». У надії, що тепер вже жодних слідів зв’язків стрілка з ГРУ точно не буде. Неначе світ ще не помітив стійкої закономірності – різка активізація міжнародних терористичних груп (наприклад, терористів «ІДІЛ» в Європі) відбувається в ті моменти, коли це так потрібно Москві.

В даному випадку залишається сподіватися на професіоналізм французьких спецслужб. «Проґавили» теракт, однак вони ще можуть знайти його справжнього організатора.

Джерело: Дмитрий Тымчук