Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Командування ЗС Росії ретельно приховує факти низького рівня бойової підготовки своїх підрозділів, а також дані про обставини, які призводять до втрати особового складу в зонах ведення бойових дій.

Так, за даними групи ІС, 22 лютого 2019 року на території Сирії стався інцидент, внаслідок якого загинули четверо військовослужбовців ЗС Росії.

Серед загиблих – полковник А.Омаров, командир третьої окремої бригади спеціального призначення, пункт постійної дислокації якої знаходиться в місті Тольятті.

Полковник А.Омаров був призначений на посаду командира бригади 5 років тому, в лютому 2014 року, з початком російської агресії проти України. Брав активну участь в бойових діях на території України, організовував підготовку диверсійно-розвідувальних груп, які діяли на території нашої країни.

Як результат, за нашою інформацією, командуванням ЗС РФ ухвалено рішення відсторонити від виконання обов’язків командувача міжвидового угруповання ЗС Росії в Сирійській Арабській Республіці головнокомандувача Повітряно-Космічних сил Росії генерал-полковника С.Суровікіна. При тому, що даний генерал був призначений на посаду менше місяця тому – в лютому цього року.

Джерело: Дмитрий Тымчук