Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Нещодавно ми опублікували пост (який потім на основі скарг був видалений) про процес отримання жителями ОРДЛО паспортів РФ. Також до цього посту були прикріплені копії паспорта «громадянки» т.зв. «ДНР» – Вікторії Талакіної, яка є помічницею, коханкою Дениса Пушиліна – т.зв. «Глави ДНР».

Копії паспорта В.Талакіної входили в пакет документів (паспорт «ДНР», паспорт громадянина України тощо), які т.зв. «Вище керівництво ДНР», а також наближені до них особи, ще в березні поточного року подали через «міграційну службу ДНР» для оформлення паспортів РФ, ще до указу В.Путіна.

Такий же пакет документів подав і Д.Пушілін. З огляду на небувалий інтерес «ольгинських» до попереднього посту, ми вирішили порадувати їх в черговий раз.

Тому представляємо копію «паспорта Д.Пушіліна» (вибачте заздалегідь за стан, самі розумієте, що нашим хлопцям цей документ, як і весь пакет, аж ніяк не дістався на блюдечку з блакитною облямівкою).

Але що найцікавіше, так це те, що Д.Пушілін і його помічниця-коханка В.Талакіна, яка має сина 2018 р.н. від т.зв. «глави ДНР», отримали т.зв. «паспорт ДНР» в один день – 08.09.2017 і в одному місці. Тож, як видно, Д.Пушілін розставив для себе «сімейні пріоритети» на майбутнє…

А жителі ОРДЛО з паспортами громадян України, які вже подали пакети документів на отримання паспорта громадянина РФ, і думають, що все покрито мороком таємниці, глибоко помиляються. Вас здадуть ті самі новоявлені господарі-окупанти, які зараз завзято махають паспортами-морквинами перед вашими носами.

P.S. І нагадуємо адміністрації ФБ: ті дані, які ми публікуємо, не можуть захищатися ніяким цивілізованим законодавством про захист особистих даних. Хоча б тому, що ми публікуємо «документи» т.зв. «Міграційної служби МВС ДНР», тоді як «ДНР» (як і «ЛНР») – це фейкові утворення, не визнані ЖОДНОЮ державою-членом ООН. А з точки зору українського Закону це – окупаційні адміністрації Росії, яка сама також офіційно не визнає «ЛДНР». Якщо адміністрація ФБ визнає «ЛДНР» – так не соромтеся, заявіть про це офіційно, хоча щось підказує, що цього не станеться…

Джерело: Дмитрий Тымчук