10 лютого комісія Київради з найменувань підтримала ініціативу з перейменування

У столиці стартувало громадське обговорення щодо перейменування станції метро «Петрівка» на «Почайна». Взяти участь у заході можна на сайті Київської адміністрації.

Обговорення триватиме до 1 травня. За перший день перейменування підтримали 643 людини, 242 – висловилися проти, 39 – надали власні пропозиції, де просять припинити «займатися дурницями» або підтримують зміну назви.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, змінити назву запропонувала  засновниця організації «Громадський рух Почайна» Аннабелла Моріна. 10 лютого комісія Київради з найменувань підтримала цю ініціативу.

Довідка: Почайна – легендарна річка у Києві, яка майже зникла. Колишня права притока Дніпра, витікала з Йорданського озера на Оболоні. Найбільш відома як імовірне місце Хрещення Русі князем Володимиром Святославичем в 988 році.

У Почайну, згідно «Звичайному житію св. Володимира» (початок XIV століття), після свого хрещення великий князь повелів скинути ідол слов’янського «Волоса бога (скотія)».

Нагадаємо, раніше на сайті КМДА стартувало громадське обговорення щодо перейменування скверу імені Чкалова у Шевченківському районі на сквер імені Павла Шеремета. Воно триватиме з 1 березня до 1 травня 2017 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ