Турчинова пообіцяв, що у зоні проведення АТО не допустять жодних провокацій

До 13.00 15 березня сили Національної поліції та Національної гвардії України перекриють всі залізничні та автомобільні шляхи, які ведуть до лінії розмежування в зоні АТО. Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає УНН.

«На виконання рішення РНБО до першої години сьогодні будуть перекриті всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування силами Національної поліції та Національної гвардії», – наголосив він.

За словами Турчинова, у зоні проведення АТО не буде допущено жодних провокацій та проявів диверсійної чи будь-якої активності, яка шкодить безпеці Україні.

Він також зазначив, що МВС, СБУ залучатимуть громадськість, але не судимих, не провокаторів, а тих, хто реально хоче допомогти державі забезпечити повний контроль над виконанням рішень РНБО.

Раніше Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення, враховуючи захоплення українських підприємств та загострення безпекової ситуації в зоні АТО.

«Констатуючи різку ескалацію російської агресії проти України, насильницьке захоплення українських підприємств, розташованих на території окремих районів Донецької та Луганської областей, усвідомлюючи загострення загроз економічній і енергетичній безпеці України, спровоковане свідомими діями терористів, та враховуючи те, що РФ почала на державному рівні визнавати «документи» самопроголошених республік, з метою захисту прав і свобод громадян України та забезпечення національної безпеки України РНБО вирішила: тимчасово, до реалізації пунктів 1-2 Комплексу заходів з виконання мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року, а також до повернення під українську юрисдикцію захоплених підприємств, припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення», –  йдеться у повідомленні на сайті РНБО.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент Петро Порошенко запропонував РНБО тимчасово повністю зупинити транспортне сполучення з окупованими територіями.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ