Санкції щодо РФ застосовують через агресію відносно України

Державний департамент США додав до санкційного списку «протидії ворогам Америки» ще 33 фізичні та юридичні особи з Росії. Про це повідомляє прес-центр американського Держдепу, передає Еспресо

У відомстві нагадали, що президент США Дональд Трамп 20 вересня підписав указ про посилення санкцій щодо Російської Федерації через агресію проти України. Такі заходи були запроваджені відповідно до закону «Про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій» (CAATSA).

Тим часом держсекретар Майк Помпео додав ще 33 фізичні та юридичні особи в розділ 231 списку CAATSA у зв’язку з тим, що вони є частиною або діють від імені або за дорученням оборонного або розвідувального секторів уряду Російської Федерації. Таким чином кількість осіб у списку збільшується до 72.

На сайті Держдепу перелічують всіх нових членів санкційного списку. Зокрема, через співпрацю з оборонними відомствами Росії туди потрапили: ПВК «Вагнер»; ВАТ «Оборонлогістика»; авіаційний завод у Комсомольську-на-Амурі (КнААПО).

У санкційному списку за співпрацю з російським розвідувальним сектором опинилися: агентство Інтернет-досліджень («Фабрика тролів»);ьТОВ «Конкорд Менеджмент і Консалтінг»; ТОВ «Конкорд Кейтерінг»; Євгєній Пригожин («кухар» Путіна); начальник ГРУ ГШ Росії Ігор Коробов; заступник начальника ГРУ Сєрґєй Гизунов та інші.