Працівники «Ощадбанку», в якому перебувають заарештовані кошти, і Держказначейства вже виконують рішення суду

Набуло законної чинності рішення суду про конфіскацію в Держбюджет України близько 1,5 млрд. доларів грошей «сім’ї» Януковича.  Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Суд ухвалив рішення за  матеріалами розслідування прокуратури сил АТО, уточнив він.

«Зараз працівники «Ощадбанку», де знаходяться заарештовані кошти, і Держказначейства виконують рішення суду. Впевнений, що ці кошти, вкрадені мафією Януковича, мають бути використані так, щоб це відчула Армія і народ України», – написав Генпрокурор.

Йес!Ми це зробили. За матеріалами розслідування прокуратури сил АТО вступило в законну силу рішення суду про конфіскац…

Posted by Юрій Луценко on Freitag, 28. April 2017

Цю інформацію підтвердив і Президент України Петро Порошенко під час передачі прикордонникам засобів радіозв’язку 28 квітня.

«Я приїхав сюди після доповіді Генерального прокурора та секретаря Ради національної безпеки і оборони про те, що завершено слідство, прийнято рішення суду – і сьогодні о 0:00 воно вступило в законну силу – про конфіскацію 1 млрд 400 млн дол., які належали екс-президенту (Януковічу, –  ред.)», – сказав глава держави.

Нагадаємо, Держфінмоніторинг у 2016 році заблокував понад 1,5 млрд. дол. екс-прездента-втікача Вітора Януковича та екс-посадовців з його оточення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ