Пропозиція зайняти посаду заступника міністра з питань євроінтеграції Наталії Бойко надійшла від голови Міненерго Ігоря Насалика

В ешелоні української влади з’явилася ще одна молода чиновниця. Кабінет Міністрів призначив заступником міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталію Бойко. Дівчині приблизно 26-27 років. Про це пише РБК-Україна.

«Напрямок, який буде курирувати Наталія – це євроінтеграція, відповідно всі вимоги щодо Третього енергопакету, по асоціації з Євросоюзом, – повністю співпрацю з міжнародними партнерами – ЄБРР, Світовим банком, донорами», – сказав співрозмовник агентства в Міненерго.

Також, за його словами, Бойко займатиметься енергетичною стратегією відомства.

Пропозиція зайняти посаду заступника міністра з питань євроінтеграції Наталії Бойко надійшла від голови Міненерго Ігоря Насалика.

Наталія Бойко – родом зі Львова. Є менеджером реформи енергетики в проектному офісі Національної ради реформ, під головуванням Президента України. Її роль полягає у координаційній, аналітичній та комунікаційній підтримці реформи українського енергетичного сектору.

2015 року була головним консультантом головного департаменту з питань впровадження реформ Адміністрації Президента, де здійснювала аналіз та доопрацювання законопроектів та підготовку аналітичних матеріалів у сфері регулювання ринків нафти і газу та ринку електроенергії.

До 2015 року працювала у Франкфурт-на-Майні (Німеччина) в офісі компанії ERM на посаді консультанта і координатора проектів для міжнародних газодобувних компаній та фінансових інституцій. Спеціалізувалася на питаннях у царині екології, правового регулювання, правил охорони праці та техніки безпеки в Україні – зокрема, в секторі нафти і газу.

Бойко проводила наукове дослідження щодо формування енергетичної політики в Інституті економіки енергетики Токіо (Японія); навчалася на юридичному факультеті в Університеті Ґумбольдта в Берліні. Є аспірантом Львівського національного університету імені Івана Франка, у якому 2011 року отримала диплом магістра з відзнакою.

Фото з Facebook Наталії Бойко

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше суспільний резонанс викликало призначення 24-річної Анастасії Дєєвої заступником міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з питань євроінтеграції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ