Українців тримали в аеропорту протягом п’яти годин, відібравши у них паспорти

15 лютого в аеропорту Ізраїлю затримали 140 українців на знак протесту проти відмови у в’їзді до України 35 ізраїльтянам. Про у Facebook повідомив правозахисник і народний депутат Георгій Логвинський.

За словами нардепа, обидві сторони пішли на компроміс, однак Ізраїль регулярно використовує таку тактику: «Під мої гарантії 35 ізраїльтян пропущені і всі 140 українців в’їхали на святу землю. Завдяки втручанню в двох країнах усі на свободі».

Спеціальний радник міністра закордонних справ із питань ксенофобії й антисемітизму Анна Вишнякова уточнила, що українців тримали в аеропорту протягом п’яти годин, відібравши у них паспорти. Під конвоєм людей пускали тільки до туалету.

В Израиле задержали в аэропорту около 100 пассажиров из Украины. Забрали паспорта. Держат уже более 5 часов. Под…

Gepostet von Anna Vyshniakova am Freitag, 15. Februar 2019

Логвинський також підкреслив, що причини відмови громадянам Ізраїлю були цілком законними – не було достатньо коштів або не підтвердили мету візиту.

«Із ізраїльського боку доходило до 20% з кожного літака повернення наших громадян. Мені доводилося постійно відпускати під свою відповідальність десятки українців, затриманих в Ізраїлі. І так продовжуватися більше не може. Напередодні повернули з України 14 осіб, а Ізраїль повернув 54. За день», – наголосив правозахисник.

На этом месте час назад было 35 израильтян, которым было отказано во въезде на территорию Украины. После моего…

Gepostet von Георгий Логвинский am Freitag, 15. Februar 2019

Читайте: В Ізраїлі ухвалили закон про національну державу