Найближчими днями майже по всій території України очікуються дощі

В Україні найближчими днями очікується холодна погода та грозові дощі. Зокрема, 10-11 травня на ґрунті заморозки 0-5°, місцями в повітрі 0-2°. Про це попереджає Держслужба з надзвичайних ситуацій.

«10 травня у західних, північних та центральних областях, 11 травня у більшості областей України на ґрунті та місцями у повітрі заморозки 0-5°», – йдеться в попередженні, що його опублікувала прес-служба ДСНС.

8 травня в Укрїні очікуються грозові дощі.

«Вночі 8 травня у західній частині, вдень 8 травня у центральних, південних та східних областях грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с», – йдеться в повідомленні.

Синоптик Наталка Діденко також зазначила, що в нічні та ранкові години 10-11 травня є ймовірність заморозків на Заході, Півночі, місцями у центральній частині та у Харківській області.

За її словами, смуга хмар та дощів поступово рухається із заходу України на Схід через Київ.

«Завтра, 9 травня, прохолодна чи просто холодна погода охопить практично всю Україну. Температура повітря впродовж дня коливатиметься в межах +10… +16 градусів, на заході взагалі холоднеча – від +8 до +12 градусів. І лише на півдні та на сході Луганщини ще побудуть +20 градусів. Дощі завтра – невеликі та періодичні», – написала вона на сторінці у Facebook.

У Києві 9 травня буде прохолодно, вдень температура повітря коливатиметься в межах +10… +13 градусів. Є ймовірність невеликого дощу.

.Смуга хмар та дощів поступово рухається із заходу України на схід. Через Київ. Фото – на зараз.Тому, у кого ще нема до…

Posted by Наталка Діденко on Montag, 8. Mai 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ