Михайло Добкін укотре відзначився антиукраїнською заявою

Нардеп від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін показав свої «знання» в сучасній українській літературі.

Обурення «опоблоківця» викликала новина про те, що відомі українські літератори та журналісти стали послами доброї волі ООН.

Виявилося, що ні сам Михайло Добкін, і ніхто з його оточення не знають хто такі Лариса Денисенко, Мар’яна Савка та Любко Дереш. На цьому тлі екс-регіонал вирішив обізвати їх «грантоїдками».

«Чергові дві грантоїдки поїдуть витрачати «зароблених чесною працею» гранти і з ними «культовий рифмогей», що втілює толерантність до рими в Україні! Несправедливо! Не за це молодь на площах скакала», – стверджує Добкін.

У коментарях користувачі соцмережі йому вказали на те, що перед тим, як таке писати, варто було б ознайомитися з їх творчістю. І взагалі більше читати.

"Трое известных украинских писателей стали послами доброй воли ООН". Этот заголовок в украинских СМИ, должен был многих…

Posted by Михаил Добкин on Samstag, 9. September 2017

Читайте: За Добкіна внесли 50 млн грн застави

2 КОМЕНТАРІ

  1. КОКАИНИСТ-НАРКОМАН,мразь и подонок.По словам ментов Харькова,знающих подробности его жизни.Мойша Добкин-член еврейской общины,продвинутый к власти евреем по матери Кушнаревым-Добкин.Кернес-Гепа,Богословская и дюжина евреев продвинутых в депутаты.Тот же Митя Добкин,нюхающий в Раде за колонной кокаин.Ублюдочное царство!

  2. Заговорюється нарик. Напевно нюхнув знову щось. За ним дивитися треба. А то як Чєчєтка себе лелекою що кошенят розводить уявить і шугане з вікна.

Comments are closed.