Нардепа готові взяти на поруки колеги по фракції

Нардепу з фракції «Опозиційний блок» Михайлу Добкіну вручили повідомлення про підозру. Про це сказав сам нардеп, вийшовши з будівлі ГПУ, передає Українська правда.

«Мені вручили підозру за статтею про шахрайство і перевищення службових повноважень. Вручив не генеральний прокурор, а його перший зам, тому що генерального десь немає на місці. Мені пояснили мої права. Зараз їду на перший допит», – сказав він.

«Ніякої 191 статті, про яку говорив генпрокурор, в підозрі немає», – стверджує Добкін.

Також він уточнив, що в прокуратурі повідомив про намір здати паспорти для виїзду за кордон, та виступив проти будь-яких обмежень своїх свобод: «Поки що затримувати мене не будуть. Бачите, без наручників… Суд може бути, або завтра, або в понеділок, або у вівторок. Це поки не відомо».

За словами Добкіна, його готові взяти на поруки колеги по фракції.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від «Опоблоку» Михайла Добкіна.

В діях нардепа правоохоронці вбачають ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у Харкові нормативною вартістю близько 227 млн грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ