Правоохоронці інкримінують Добкіну афери із землею, що він їх прокрутив у 2008 році, перебуваючи на посаді голови Харківської міської ради

29 червня Генпрокурор України Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата  від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна. Згідно з документом, прокуратура підозрює парламентаря у злочинах проти власності, передає Українська правда.

Зокрема, Добкіну інкримінується зловживання службовим становищем, вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою, шахрайство та пособництво. Йдеться про афери із землею, які Добкін прокрутив у 2008 році, перебуваючи на посаді голови Харківської міської ради. А саме – сприяв незаконному відчуженню земель в інтересах житлово-будівельного кооперативу «Авантаж» та ОК «Житлобуд-1».

«Беручи до уваги те, що злочини, які інкримінуються Добкіну, є тяжкими та особливо тяжкими і передбачають можливість призначення покарання на строк до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, перебуваючи на волі, Добкін М.М. може переховуватись від органів досудового розслідування та суду», – йдеться у поданні.

Оскільки правоохоронці вважають, що з метою уникнення покарання Добкін особисто або за посередництвом третіх осіб, зокрема, посадових осіб Харківської міської ради може знищити, сховати або спотворити документальні докази та залякати свідків, прокуратура просить Верховну Раду дати також дозвіл на арешт Добкіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ