Донька нардепа Вікторії Сюмар отримала завдання від так званої групи смерті

Донька народного депутата України Вікторії Сюмар отримала повідомлення із завданням від адміністратора однієї з «груп смерті». Про нардеп повідомила у своєму Facebook.

«Історія про «синіх китів» видається дивною, якщо вдома немає дітей підлітків. А коли твоя 14-річна донька каже, що півкласу «в грі», і що їй щойно адмін пристала завдання взяти лезо і на руці вирізати 4.20 – не смішно. Звернулися в поліцію. Новина про те, що адмінів знайшла і затримала Нацполіція – не надто помітна, оскільки у нас «перемога» завжди поступатиметься «зраді». Але це та історія, коли завдяки діям поліції вдається реально врятувати життя. За моєю інформацією, це студенти медуніверситету, які в такий спосіб проводили психологічні експерименти», – підкреслила Сюмар.

Вона зауважила, що адміністратори «груп смерті» будили дітей чітко о 4:20, коли рівень кортизолу у крові найвищий, і спостерігали за реакцією.

«Я бачила переписку. Якісна психологічна робота… Мотивації складно зрозуміти. Там багато застосовано речей, які медики вивчають, а от навіщо їм були жертви – це питання», – наголосила нардеп.

Нагадаємо, увечері 24 лютого стало відомо, що Національна поліція України затримала двох адміністраторів суїцидальних груп у соціальних мережах, про що повідомив очільник ГПУ Сергій Князєв.

«Вони дають свідчення, що експериментували зі свідомістю людей», – зазначив головний полісмен країни.

За його словами, нині правоохоронці проводять заходи з затримання та допиту адмінів груп «Синіх китів» і «Рожевих Фей».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ