Путін планує створити на Донбасі нове «Придністров’я»?

Найближчим часом воєнні дії на Донбасі не припиняться, оскільки терористи не збираються звідси йти, а президент Росії воліє з регіону зробити ще одне Придністров’я. Цю думку висловив відомий журналіст Денис Казанський у коментарі Politeka.

«Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак заявляв, що у 2018 році Путін піде з Донбасу, але я не вірю в такий сценарій і особисто не вірю панові Гримчаку. Бо так зване міністерство окупованих територій – фейкова структура, яка фактично не працює. Вона змушена виправдовувати своє існування, тому час від часу пан Тука або пан Гримчак роблять такі заяви», – переконаний Казанський.

Також він зауважив, що, українська влада обіцяла вибори на Донбасі 2015 року, а закінчення війни як 2016-го, так і 2017 років.

«Звичайно, будуть обіцяти і 2018 року. Поки будь-яких ознак того, що Путін збирається це зробити, я не бачу. Більш того, ситуація наближається до заморожування. Я не вірю, що щось зміниться, поки Путін займає своє місце. Максимум – відносне перемир’я, коли стріляють не кожен день, а кілька разів в тиждень», – підкреслив журналіст.

Він переконаний – не слід вірити у те, що терористи так званих ДНР і ЛНР «вишикуються та підуть в Росію, як каже пан Гримчак».

«Путін буде заморожувати цей конфлікт до того ж рівня, що і конфлікт в Абхазії, буде реалізовувати «придністровський сценарій», оскільки існує вузол проблем, який підштовхує всі сторони конфлікту до його заморожування. Але Путін не буде забирати цих людей, тому що ті люди, які там перебувають, розуміють, що вони – смертники. Їм потрібно стояти до кінця, інакше вони себе не бачать в Україні. Також російська сторона страждає через санкції, тому є зацікавленою, щоб тут було якесь «Придністров’я».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ