Українські дороги найбільше рвуться ремонтувати турецькі фірми

Ремонт ділянок дороги Київ – Чернігів – Нові Яриловичі оцінюють у понад 100 млн євро. Брати участь у тендері на ремонт цих ділянок хочуть 50 фірм, більшість із яких – міжнародні. Про це повідомила директор ДП «Укродорінвест» Олена Криворучко, передає Центр транспортних стратегій.

«Нині ми бачимо сильний ажіотаж з боку міжнародних і українських компаній, викликаний проведенням тендера на ремонт ділянок дороги Київ –Чернігів – Нові Яриловичі. Це великий проект на суму понад 100 млн євро», – підкреслила вона.

Найбільша кількість фірм проявили зацікавленість цим проектом із Туреччини, з України – лише 7.

«Усього зацікавленість проявили 50 компаній, із яких 14 – це фірми з Туреччини, 10 – з Китаю, 4 – з Азербайджану, 3 – з Італії, по 2 компанії з Казахстану і Білорусі, 7 – з України, і по одній з Литви, Македонії, Вірменії, Ірану, Німеччини, Польщі, Грузії та Індії. Тепер фірмам потрібно тільки дотриматися формальних вимог щодо підтвердження своєї кваліфікації і запропонувати найбільш розумну ціну», – зазначила Криворучко.

Для того, щоб бути відібраною для реалізації проекту, згідно політик банків-кредиторів, компанія повинна продемонструвати наявність певних фінансових потоків шляхом надання аудованої фінансової звітності, а також показати досвід виконання аналогічних за складністю або більш складних проектів.

Читайте: Кличко розповів, коли в Києві будуть європейські дороги