Колишній нардеп розповів, чи змінять щось дострокові вибори

Аналіз соціології, військово-політичної і соціально-економічної ситуації демонструє, що парламент у майбутньому може бути ще більш подрібненим, ніж нині. Саме тому дострокові вибори нічого не змінять і не дадуть Україні кращу картину – про це інтерв’ю Politeca заявив політичний діяч і колишній народний депутат Володимир Філенко.

На думку екс-нардепа, нинішній стан справ у парламенті демонструє складність формування коаліції, постійні торги за конкретні законопроекти, скуповування депутатів оптом і вроздріб олігархами.

«Я поза парламентом і не маю бажання туди повертатися. Міг би, звісно, виступати проти цього складу ВРУ, розхитувати ситуацію, прийти і розігнати їх звідти, але цього не робитиму», – підкреслив Філенко.

Коментуючи, чи спроможне українське суспільство тиснути на владу, він зазначив, що не бачить кардинальних змін у соціумі.

«Можливо, певний суспільний досвід виявлявся в критичні моменти, на тих самих Майданах… Такі собі ситуативні спалахи активності», – зауважив політик.

«Чому так відбувається? Думаю, що одна з причин полягає в тому, що мільйони активних людей, яким небайдужа доля України, працюють і живуть за кордоном. Вони заробляють гроші для своїх родин, але не можуть брати безпосередню щоденну участь у тому, що ми називаємо розбудовою держави», – резюмував колишній парламентар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ