Глава держави вважає, що дострокові вибори вигідні Росії

Президент Петро Порошенко заявив, що не підтримає проведення в Україні дострокових парламентських виборів, тож, їх не буде. Про це він сказав 17 березня під час звернення з нагоди початку відзначення 100-річчя подій Української революції 1917—1921 років, передає УНН.

«Оскільки відповідно до Конституції, рішення про дострокові парламетські вибори і розпуск парламенту ухвалює виключно Президент України, хочу ще раз наголосити, дострокових парламентських виборів, в яких, насамперед, зацікавлена Росія, я не підтримаю. А, отже, їх не буде»,  наголосив глава держави.

Він додав, що вже не так багато часу залишилось до планових виборів.

Також Порошенко заявив, що буде протидіяти всім, хто на догоду РФ насаджуватиме безлад і анархію.

«Попереджаю тих, хто виходить за рамки названих принципів закону та здорового глузду, що я протидіятиму всім, хто намагається на догоду Росії насаджувати в Україні безлад та анархію», наголосив президент.

Порошенко підкреслив, що протидіятиме і переконанням, і словом, і силою правоохоронних органів: «Я ще раз закликаю всі партії, які представлені у Верховній Раді, так і позапарламентські, у жорсткій внутріполітичній боротьбі, властивій будь-якій демократії, зважувати на ті надзвичайно складні зовнішні обставини, в яких ми будуємо європейську Україну».