У містах з’явилися біґборди з Путіним, а в агітаційних наметах Петра Порошенка роздають подібні газети

За кілька тижнів до другого туру виборів штаб Петра Порошенко поширює візуальну рекламу, де чинний глава держави протиставляє себе президенту країни-агресора Владіміру Путіну. В містах з’явилися відповідні біґборди, а в агітаційних наметах Петра Порошенка роздають подібні газети.

У повідомленні на Facebook-сторінці штабу пояснюють, що не питали згоди на використання зображення у президента Росії, оскільки він – поза законом.

«У Путіна, зрозуміло, згоди не питали. І це природно. Путін – поза законом. Він розв’язав війну проти України. Він анексував Крим. Він вбивця тисяч і тисяч українців», – йдеться в коментарі.

Читайте: У Мережі глузують з «VIP-агітатора» Порошенка (фото)

У штабі також зазначають, що «завдання рекламного сюжету – нагадати країні, що в умовах таких зовнішніх викликів потрібен сильний Президент та Верховний Головнокомандувач, фаховий, добре освічений і досвідчений дипломат, вправний переговорник з високим міжнародним авторитетом».

За словами політтехнологів Порошенка, сюжет борду не означає, що ніби в команді Порошенка вважають Зеленського агентом Путіна.

«Категорично ні. Але ми твердо переконані, що Путін мріє про слабкого, непідготовленого президента, що дозволить Кремлю взяти Україну під контроль. Врешті-решт, сам Путін сказав, що його влаштує будь-хто на посаді президента України, крім Порошенка. Але буде так, як вирішить український народ», – резюмують у штабі.

Борди із зображенням Путіна є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду кандидата в Президенти України…

Gepostet von Порошенко2019 am Dienstag, 9. April 2019

У свою чергу, радник президента Порошенка Юрій Бірюков заявив, що поява портрета Путіна на передвиборних біґбордах – це, зокрема, меседж до тих, хто у першому турі проголосував за інших кандидатів.

«Ядерні прихильники Порошенка в переважній масі свій якраз та ідентифікують головну загрозу країні не в Зеленському, а в Путіні. Путіну вкрай зручна і вигідна слабка фігура в кріслі президента. Підконтрольна кому-небудь. Путіну не обов’язково контролювати безпосередньо», – написав радник у Facebook.

«А ось всім патріотам країни, які в першому турі зробили інший вибір – їм варто задуматися, і на них звернений меседж», – додав він.

Появление новых бордов вызвало бурное обсуждение и постоянное противопоставление вчерашней фразы в эфире ICTV…

Gepostet von Юрий Бирюков am Dienstag, 9. April 2019