Ірина Луценко демонструє у Раді «гардероб антикорупції»

Щоразу як Генпрокурор Юрій Луценко робить гучну заяву про чергову спецконфіскацію грошей у членів банди екс-президента-утікача Віктора Януковича, його дружина Ірина Луценко (нардеп і спецпредставник президента у Верховній Раді) одразу публічно відсвятковує цю подію придбанням коштовної «цяцьки». Про таку тенденцію написав у Фейсбуці Олександр Ружанський.

«Ось, дивіться. 28 квітня цього року пан-товариш Луценко оголошує на всю країну про мега конфіскацію $1,5 мільярда злочинних грошей Януковича. А вже 10 травня у власності Ірини Луценко з’являється товстий і новенький джип Mercedes-Benz GLS 350D», – пише він.

«25 вересня ГенплокуЛОЛ заявляє про успішну спеконфіскацію $200 мільйонів все того ж Януковича, а 10 листопада, тобто, з деяким запізненням, пані Луценко з’являється у Верховній раді з сумочкою від Yves Saint Laurent за $2790 (74 000 тисячі гривень)», – нагадує Ружанський.

«13 листопада, прес-секретар Генерального прокурора України Лариса Сарган на своїй сторінці у ФБ повідомиляє про спецконфіскацію палива злочинної організації С. Курченка на 800 мільйонів гривень, а вже наступного дня Ірина Луценко відзначає цю радісну звістку появленням у Парламентіі в чобітках від Tom Ford за смішні $740, або 19 600 гривень за курсом НБУ», – йдеться у повідомленні обуреного дописувача.

«Таким чином, з урахуванням того, що Генпрокурором анонсований розшук цілих 40 мільярдів доларів, вкрадених бандою Януковича, ми можемо доволі очікувано розраховувати на придбання нових коштовних цікавинок Іриною Луценко – дружиною колишнього вірного ленінця, щирого борця за рівність у всьому світі та проти українського буржуазного націоналізму і нинішнього, не менш щирого українського буржуазного націоналіста – Юрія Віталійовича Луценка», – резюмує Олександр Ружанський.

ІРИНА ЛУЦЕНКО : ЯК ПРАВИЛЬНО ВИПАСАТИ КОЗЛА. Чудову у своєму відвертому нахабстві і відкритому похуїзмі тенденцію…

Gepostet von Олександр Ружанський am Donnerstag, 16. November 2017

Нагадаємо, раніше Ірина Луценко прийшла до парламенту в туфлях ціною 600 євро. Такі мешти в Інтернеті можна придбати за 16 тисяч гривень, але середня ціна – 18-19 тисяч.