Вартість Maybach Coupe – майже 3 мільйони євро

У списку 136 майбутніх власників елітного авто Maybach Coupe, вартість якого становить 2 734 000 євро, є громадянка України Світлана Бевза (саме так звуть дружину міністра інфраструктури України Володимира Омеляна). Про це пише французький таблоїд L’express.

Машина була презентована на Франкфуртському автосалоні і вже охарактеризована експертами як найрозкішніший автомобіль десятиліття. У найближчий рік буде випущено лише 136 її примірників. Усі вони вже призначені для певного кола людей, список яких і з’явився у французькому ЗМІ.

Щоправда, з метою обережності журналісти вказали в ньому не всю інформацію про нібито майбутніх власників суперкарів, а лише їхні імена, громадянство і пункти доставки елітної покупки.

У списку є імена двох громадян України, які нібито зробили передзамовлення на люксове авто, – Валерія Хорошковського (машину повинні доставити в Монако) і Світлани Бевзи (авто відправлять у Стамбул).

Очевидно, йдеться про колишнього власника телеканалу «Інтер», який після Революції Гідності переїхав до Монако, і про дружину очільника Мінінфраструктури Володимира Омеляна.

Читайте: Юрій Винничук: Чому Омелян може гучно боротися з Балчуном, а з Рябкіним – ні?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ