За словами брата загиблої, винуватцем трагедії планують зробити охоронця бізнесмена

43-річний Андрій Борщ, охоронець львівського бізнесмена та власника ФК «Карпати» Петра Димінського, якого хочуть зробити винним у смертельному ДТП у Львівський області, є інвалідом третьої групи, а це є пом’якшувальною обставиною. Про це розповів брат загиблої Наталії Тріль Степан Мацевко, передає ТСН.

Мацевко переконаний, що Борщ – підставна особа. «Люди говорять, що його одразу там не було, тобто хтось його привіз. Він – інвалід 3-ї групи, а для інваліда буде значне пом’якшення в покаранні», – заявив чоловік.

За його словами, такий випадок у кортежа Димінського «не перший».

«І вони вже мають напрацьований варіант таких випадків, вже є конкретні особи, які мають себе підставити», – зазначив він.

Мацевко обіцяє боротися за об’єктивне розслідування й не допустити фальсифікації справи.

Водночас родичі загиблої Наталії кажуть, що є свідки, які бачили Димінського за кермом «Мерседеса», однак підтвердити це поліції люди бояться. Хоча правоохоронці й обіцяють очевидцям безпеку та анонімність.

Як відомо, ДТП за участю автомобіля Димінського сталася 18 серпня на трасі М10 «Львів-Краковець» у селі Ямельня Яворівського району близько 15:10.

Власник ФК «Карпати» і телеканалу «ZIK» Петро Димінський був на місці аварії. Відомо, що він часто особисто керує Mercedes S 65 AMG з державними номерами АС0277ВР, який став учасником ДТП. Цей автомобіль завжди супроводжує позашляховик охорони, який їздить слідом.

Як повідомили очевидці, після ДТП Димінський закрився у позашляховику охорони.

Брат загиблої в ДТП дівчини стверджує, що саме Димінський був за кермом «Мерседеса» в момент аварії.

Тепер Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС проведе експертизу ДНК водія автомобіля, який спричинив ДТП на Львівщині, внаслідок якого загинула 31-річна Наталія Тріль.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ