Доступ до помешкань не надають завзяті боржники та абоненти, які мають порушення нормативно закріплених Правил безпеки систем газопостачання

Будинки у Солом’янському та Голосіївському районах Києва залишилися без газу в зв’язку з тим, що частина жителів не пустила працівників компанії у квартири для перевірки. Про це повідомляє прес-служба «Київгазу».

«Без отримання доступу до всіх помешкань неможливо перевірити герметичність системи, що в свою чергу унеможливлює безпечний пуск газу. Ненадання доступу працівникам ПАТ «Київгаз» затримує відновлення газопостачання», – йдеться в повідомленні.

За даними компанії, у більшості випадків доступ до помешкань не надають завзяті боржники та абоненти, які мають порушення нормативно закріплених Правил безпеки систем газопостачання.

«Пуск газу до всіх від’єднаних від газопостачання будинків мав відбутися 4 липня. Оскільки значна кількість абонентів відмовилась надати допуск до своїх помешкань, відновлення газопостачання для всіх абонентів наразі є технологічно неможливим», – йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що у будинках, де працівники ПАТ «Київгаз» змогли провести всі необхідні перевірки, газопостачання відновили.

Наразі «Київгаз» направив листи до відповідних райадміністрацій для вирішення даного питання, а на кожного абонента, який свідомо не надав допуск до помешкання, склали акти про недопуск працівників газової компанії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ