Акцію провели учасники праворадикальної організації «Традиція і порядок»

12 березня активісти облили вхід до будівлі Національного антикорупційного бюро України на вулиці Василя Сурікова в Києві кров’ю тварин, закидали яйцями і залишили наклейки на фасаді. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Згідно з повідомленням, поліцейські встановили особу чоловіка, який організував акцію, не проінформувавши заздалегідь органи місцевого самоврядування.

На організатора будуть складені адміністративні матеріали за порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій за ст. 185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

При цьому праворадикальна організація «Традиція і порядок» у соцмережі Facebook повідомляє, що під стінами НАБУ активісти вимагали розслідування фактів причетності Національного антикорупційного бюро до розкрадання в «Укроборонпромі».

«Активісти вимагали зустрічі з представниками НАБУ та притягнення до відповідальності заступника директора НАБУ Гізо Углави, основного фігуранта журналістського розслідування Дениса Бігуса. По завершенню акції представники руху Традиція і Порядок попрямували до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, де лідер руху Богдан Ходаковський отримав особисті гарантії від керівника САП Назара Холодницького про початок неупередженого розслідування факту причетності ГПУ, Військової прокуратури, СБУ, Державної фіскальної служби та НАБУ до розкрадання на «Укроборонпромі»», – йдеться у повідомленні.

"НАБУ кришує мародерів": рух Традиція і Порядок вимагає розслідувати розкрадання на Укроборонпромі

Під стінами НАБУ політичний рух Традиція і Порядок вимагав розслідування фактів причетності Національного антикорупційного бюро до розкрадання на “Укроборонпромі”.Активісти вимагали зустрічі з представниками НАБУ та притягнення до відповідальності заступника директора НАБУ Гізо Углави, основного фігуранта журналістського розслідування Дениса Бігуса.По завершенню акції представники руху Традиція і Порядок попрямували до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, де лідер руху Богдан Ходаковський отримав особисті гарантії від керівника САП Назара Холодницького про початок неупередженого розслідування факту причетності ГПУ, Військової прокуратури, СБУ, Державної фіскальної служби та НАБУ до розкрадання на «Укроборонпромі».

Gepostet von Традиція і Порядок am Dienstag, 12. März 2019