За словами біженців, їх переслідують в РФ у зв’язку з їх службовою діяльністю

Двоє співробітників органів внутрішніх справ Росії попросили політичного притулку в Україні. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

«У пункті пропуску «Гоптівка» в Харківській області двоє співробітників органів внутрішніх справ РФ попросили політичного притулку. Ці громадяни є чинними співробітниками органів внутрішніх справ РФ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності», – йдеться у повідомленні.

За словами біженців, причиною, що спонукала їх просити політичного притулку в Україні, стало приховування від переслідування у зв’язку з їх службовою діяльністю.

Громадяни Росії повідомили, що вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагалися протидіяти поширенню наркотичних речовин в аптеках на своїй ділянці відповідальності.

Росіяни пояснили, що особи, які потрапили в поле їхнього зору, як співробітників поліції РФ, є членами злочинного угруповання, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою і розгалуженою системою зв’язків серед чиновників різного рівня у владних структурах РФ.

Також повідомляється, що стосовно втікачів на території Росії внутрішньою безпекою МВС РФ сфабрикована і розслідується слідчим комітетом замовна кримінальна справа.

За словами росіян, друзі повідомили їм, що існує реальна загроза їхній волі, здоров’ю і навіть життю.

Наразі проводяться відповідні перевірочні заходи щодо об’єктивності наданої інформації.