На Полтавщині двоє поліціянтів побили відвідувача магазину через зауваження

Увечері 22 червня у Кременчуці Полтавської області двоє молодих дільничних поліцейських, які перебували поза службою, побили відвідувача магазину через його прохання не кричати та не використовувати нецензурну лексику при дітях. Про це повідомив начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін на своїй сторінці у Facebook.

«У магазині виникла суперечка, яка переросла в бійку між двома молодими дільничними поліцейськими, які перебували поза службою, і місцевим відвідувачем магазину. За попередньою інформацією, учасники конфлікту перебували у стані алкогольного сп’яніння. Під час бійки всі отримали легкі тілесні ушкодження», – зазначив Замахін.

Поліція області розпочала службове розслідування щодо інциденту. Дільничних відсторонили від виконання обов’язків та вирішують питання про доцільність їх роботи у правоохоронних органах.

За словами Замахіна, висновки службового розслідування направлять у ДБР для надання діям фігурантів правової оцінки.

«Разом ми зможемо очистити відомство від випадкових осіб та створити належні умови для тих, хто дійсно прийшов до лав поліції чесно й віддано служити та захищати. Тож інформуйте. Ми завжди відкриті до діалогу та зацікавлені, щоб у поліції працювали гідні люди», – заявив керівник поліції Полтавщини.

Читайте: На Запоріжжі молодики жорстоко побили двох полісменів