Траулер «Іван Голубець» перебував у власності української державної компанії

На українському траулері «Іван Голубець», що загорівся біля берегів Мавританії, загинули двоє моряків. Про це повідомив колишній представник президента України в АР Крим Борис Бабін на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, рибальське судно затонуло вночі 20 липня в океані на глибині 35 метрів. Є підтвердження про двох загиблих.

«Капітан судна, кримець Сергій Тимченко був у рейсі з українськими документами. Також на борту були щонайменше три кадети з фейкового підконтрольного окупантам освітнього закладу – «Керченського державного морського технічного університету», – зазначив Бабін.

Також він підкреслив, що, імовірно, у трюмах було іще щось, крім риби: «Щось таке, що краще нікому не показувати».

Як нагадав експредставник президента у Криму, траулер «Іван Голубець» перебував у власності української державної компанії та оперувався латвійським бізнесменом українського походження.

На думку Бабіна, ідеться про експлуатацію судна українськими чиновниками «за співробітництва» з підконтрольним росіянам навчальним закладом та Російським морським регістром.

«І – другий день в Україні, крім регіональних і спеціалізованих видань, майже повна інформаційна тиша щодо ситуації, за підсумками якої в цивілізованих країнах вже була б серія гучних відставок, арештів і обшуків у різних установах», – наголосив він.

Читайте: Біля берегів Західної Африки горіло українське судно, зник моряк (фото)