Журналісти телеканалу «Росія-1» знімали відео, що висміює діяльність релігійної організації та розпалює вороже ставлення до неї

Естонія на п’ять років заборонила в’їзд до Шенґенської візової зони журналістам пропагандистського телеканалу «Росія-1» Єлєнє Єрофєєвой і Павлу Кострикову. Про це повідомляє ERR з посиланням на поліцію безпеки Естонії. 

Зазначається, що Єрофєєва і Костриков прибули з Росії до Фінляндії за візами, які отримали в посольствах Італії та Франції. Потім російські пропагандисти припливли на поромі до Естонії.

За даними поліції безпеки, вони мали відзняти для новин «Вєсті» телеканалу «Росія-1» кліп, що висміює діяльність релігійної організації та розпалює вороже ставлення до неї.

Зазначається також, що російські репортери приховували реальні цілі своєї поїздки.

У приватному порядку, з прихованими камерами, тележурналісти провели відеозйомку Кескліннської громади «Свідків Єгови» у Таллінні та її членів. Знятий матеріал використовувався у телерепортажі для російськго мовника. Туди були включені кліпи аналогічного характеру, відзняті у Фінляндії. У цих сюжетах члени спільноти «Свідки Єгови» висміювалися виключно за їхні релігійні вірування.