Медики діагностували у постраждалих ботулізм

У Києві зафіксовано смерть чоловіка через ботулізм. Він вживав рибу, що її придбав в одному зі столичних супермаркетів. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Загалом, у столиці зареєстровані три випадки захворювання на ботулізм. Всі вони пов’язані з вживанням в’яленої риби різних видів, придбаної в супермаркетах міста.

«Померлий С. (1976 року народження),  за словами дружини, 24 травня вживав в їжу в’яленого ляща (непатраного), придбаного в гіпермаркеті «Караван». Симптоми захворювання з’явились на другий день, хворого не вдалося врятувати, він помер 27 травня. Встановлений діагноз: «Ботулізм, важкий перебіг», – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Захворювання на ботулізм другого хворого Л., 1952 року народження, за попередніми даними пов’язано із вживанням в їжу тарані, придбаної ввечері 24 травня в гіпермаркеті «Караван».

Ще один хворий купував в’ялену рибу (коропа) в супермаркеті «Мегамаркет» на вулиці Антоновича, 50.   Продукт був виготовлений підприємством з міста Світловодськ Кіровоградської області.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, після того як Кабмін вирішив ліквідувати Державну санітарно-епідеміологічну службу, українцям радять самим дбати про те, якої якості продукти вони купують.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ