Після ДТП на Львівщині 18 серпня 2017 року бізнесмен виїхав за межі України і досі не повернувся

Оголошений у національний розшук олігарх Петро Димінський, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП на Львівщині влітку 2017 року, вибув зі складу власників ТРК «Міст ТБ» та «Нові комунікації», які володіють ліцензіями на мовлення телеканалу ZIK. Про це повідомляє Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

«Національна рада на засіданні 22 березня задовольнила заяви щодо переоформлення ліцензії на мовлення у зв’язку зі зміною відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів), складу пов’язаних осіб, редакційної ради та керівника», – йдеться у повідомленні.

Відтепер  кінцевими бенефіціарами будуть Димінська Олена Іванівна (дружина Петра Димінського), Димінська Жанна Петрівна, Димінська Анастасія Петрівна (дочки бізнесмена).

Нацрада зазначає, що змінився також склад керівництва ТРК. Зокрема, директором замість Ігора Туркевича став Віктор Козій. Туркевич разом із Вадимом Заком вибув з редакційної ради мовників, до якої входять Козій, Тарас Смакула, Данило Нікуленко та Остап Дроздов.

Крім того, Нацрада призначила позапланову виїзну перевірку ТРК «Нові комунікації» через зафіксовані ознаки порушення.

«Так, 20 лютого 2018 року –  у День Героїв Небесної Сотні та 1 березня 2018 року –  у День вшанування 75-х роковин із часу Корюківської трагедії  в ефірі «ZIK» зафіксовано відсутність поширення мінімум раз на дві години інформації про день пам’яті в ефірному часі до 07.00», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 березня 2018 року Петру Димінському заочно обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

12 грудня 2017 року Нацполіція висунула підозру власнику ФК «Карпати» та телеканалу ZIK у скоєнні смертельної ДПТ на Львівщині 18 серпня 2017 року, та оголосила його у національний розшук.

Майже одразу після інциденту Димінський виїхав до Швейцарії «на лікування», і з того часу в Україну не повертався.