У Туреччині заявили, що жорстко реагуватимуть на дії Нідерландів

Між Туреччиною і Нідерландами розгорілася справжня дипломатична війна. Прем’єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим пообіцяв жорстку реакцію на нещодавній скандал, коли нідерландська влада вирішила вислати турецького міністра у справах сім’ї, інформує Європейська правда.

За словами міністра, причиною кризи у дипломатичних відносинах між Туреччиною та Нідерландами стала внутрішня політика.

«Схоже, що Нідерланди мають внутрішні проблеми. 15 березня там відбудуться загальні вибори. Ми думаємо, що всі події, які сталися в суботу ввечері, стали наслідком внутрішньої політики».

«Але незалежно від ситуації, це не може бути прийнятним для нас, і ми повинні жорстко відреагувати», – додав політик.

Крім того, він підкреслив, що «грандіозний дипломатичний скандал» – це ще й відмова європейських союзників Туреччини втрутитися у вирішення питання.

«Наші європейські союзники, які скористаються будь-якою можливістю, щоб згадати про свободу слова, права людини і демократії, самі проігнорували права людини в цьому інциденті», – наголосив турецький прем’єр.

Нагадаємо, нещодавно влада Нідерландів вирішила вислати турецького міністра у справах сім’ї, оскільки її візит загрожував громадській безпеці на тлі загострення нідерландсько-турецьких відносин.

Увечері 11 березня поліція Нідерландів перекрила підходи до турецького посольства.

Читайте: Між Туреччиною і Нідерландами назріває грандіозний скандал

БЕЗ КОМЕНТАРІВ