11 червня співробітники консульств чергуватимуть в аеропортах Мюнхена, Дюссельдорфа та Кельна

Працівники українських консульств у день старту «безвізу» 11 червня прибудуть до німецьких аеропортів, щоби допомогти громадянам України у разі виникнення ускладнень під час перетину кордону. Про це інформує Deutsche Welle.

У генеральному консульстві України в Мюнхені повідомили, що 11 червня впродовж дня запланований виїзд та перебування консульських посадових осіб, включаючи генерального консула, у міжнародному аеропорту Мюнхена.

Таким чином планують забезпечити оперативні контакти з прикордонними підрозділами федеральної поліції Німеччини у Баварії для реагування на можливі ускладнення при перетині кордону ЄС українцями у безвізовому порядку.

Виїзди дипломатів в аеропорти впродовж першого дня дії безвізового режиму заплановані також в інших консульських округах. Допомогу українцям надаватимуть ще, зокрема, в аеропортах Дюссельдорфа та Кельна, до яких здійснюються авіарейси з України.

Українські дипломатичні установи вже встановили оперативний зв’язок з місцевими відділками федеральної та земельної поліції Німеччини, які здійснюють прикордонний контроль.

Як відомо, 22 травня Офіційний журнал ЄС опублікував рішення щодо скасування віз для громадян України та тим самим визначив дату початку безвізових поїздок. «Безвіз» між Україною та ЄС запрацює в ніч на 11 червня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ