Правоохоронці підозрюють, що Porsche також могла маніпулювати даними з обробки вихлопних газів

Після розслідування гучного скандалу, в який потрапив німецький автоконцерн Volkswagen, поліція зацікавилася маніпуляціями з даними про шкідливі викиди компанії Porsche, пише Deutsche Welle.

Правоохоронці підозрюють, що Porsche також могла маніпулювати даними з обробки вихлопних газів, а також займатися недобросовісною рекламою. Додаткових відомостей про розслідування у прокуратурі не надали.

У свою чергу, представники Porsche заявили, що сприймають дії прокуратури всерйоз і зроблять все можливе, щоби справу розслідували максимально швидко.

Компанія Porsche сама не виробляє дизельні мотори, тому закуповує їх у концерну Audi, який також є дочірнім підприємством Volkswagen. Минулого тижня прокуратура в Мюнхені затримала одного з колишніх менеджерів Audi. Йому пред’явили низку звинувачень у зв’язку з шахрайством і недостовірною рекламою.

Як відомо, в 2015 році американська влада піймала найбільшого європейського автовиробника Volkswagen на шахрайстві з рівнем вихлопних газів.

Концерн був змушений не лише визнати, що проблемними виявилися 11 мільйонів автомобілів у всьому світі (з яких 600 тис. у США), на яких було встановлено обладнання, що майже в 40 разів знижує показники викидів, але й виплачуватиме мільярди доларів компенсацій, причому левову частину саме в США – постраждалим клієнтам.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ