Ростовська АЕС майже щомісяця зупиняється через аварії

У місті Волгодонськ Ростовської області Росії місцеві жителі повідомляють про дивні поштовхи і вибухи. Люди підозрюють вибухи на Ростовській АЕС, хоча офіційної інформації з цього приводу немає.

Як пише місцеве видання Блокнот Волгодонска, перший вибух почули 8 липня у Дубовському районі, другий – у вівторок, 9 липня, вже безпосередньо у Волгодонську.

Особливо сильно вибух було чути в новій частині міста, у будинках затремтіли вікна, а у автомобілів спрацювала сигналізація.

Офіційної інформації про те, що сталося, на даний момент немає. Силові структури  відмовляються від будь-яких коментарів.

Зазначається, що Ростовська атомна станція і «Атоммаш» працюють в штатному режимі. Жодних запланованих навчань не було. Однак люди підозрюють найстрашніше. До слова, Ростовська АЕС майже щомісяця зупиняється через аварії.

Серед інших версій: аварія на підприємстві міста, вибух одного з магазинів, вибухи газових балонів у приватних будинках. Але жодна з цих версій не підтверджена.

Крім того, у редакцію видання «Блокнот Волгодонска» місцеві жителі прислали відеозапис, на якому дівчина 9 липня близько полудня записувала звернення комусь зі своїх знайомих і в якийсь момент на відео чітко чутно, як відбувається гучний вибух і спрацьовує сигналізація на автомобілях: