Джамала зробила різку заяву щодо жахливої організації охорони на цьогорічному «Євробаченні»

Співачка Джамала зізналася, що не злякалася та не запанікувала, коли пранкер Віталій Седюк оголив сідниці під час її виступу у фіналі «Євробачення-2017». Про це пише ТСН.

«Я все побачила. Я вам більше скажу. Він злякався більше, що мені просто все одно. Я собі співаю свою пісню, несу свій меседж, який мені потрібно. Здається, що у нього була якась нотка, він наче не зрозумів, чому я не злякалася. Я робила свою справу. В мене прем’єра пісні. Я співаю в камеру, я роблю свою роботу», – підкреслила Джамала.

Також вона додала, що головні звинувачення через інцидент мають бути не до пранкера, а до охорони.

«А от що робила охорона, якої було дуже багато, що вона робила в цей момент, для мене це питання і я буду розбиратись з цим. Він мене міг штовхнути, вдарити і таке інше. От до охорони і до організаторів у мене є багато запитань. Тому що я робила свою справу, а вони – ні», – наголосила співачка.

За її словами, концерт охороняли сотні охоронців, однак при у цьому пранкер спокійно міг 30 секунд «погуляти» по сцені.

«Це дуже поганий момент, який потрібно з’ясувати, хто ж винний. А винний є. І не пранкер. Аваков казав: «Потрібно посадити…», – не треба. Не треба вішати на нього всі гріхи. Ви провтикали і ви маєте відповідати за це», – заявила співачка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ