Джамалу не пустили на червону доріжку “Євробачення”, що цього року проходить в Україні

Переможниці міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2016» Джамалі заборонили виходити на червону доріжку під час відкриття конкурсу в Києві. Про це повідомив PR-директор Джамали Денис Козловський у Facebook.

«Джамалі заборонили йти на червону доріжку. Дивно, чи не так, що переможцю попереднього року, який привіз «Євробачення» в Україну, забороняють там з’являтися. Не сфотографувався там тільки лінивий», – підкреслив Козловський.

Крім того, він розповів, що співачці запропонували полетіти на церемонію відкриття гелікоптером, не маючи дозволу на польоти.

«У ніч перед відкриттям пролунав дзвінок з одного агентства, яке, мабуть, освоює бюджет «Євробачення», і нам запропонували полетіти на церемонію відкриття на вертольоті. На питання: «Навіщо нам летіти на вертольоті?» була відповідь, що так потрібно для іміджу України», – наголосив PR-директор Джамали.

«Звичайно, на церемонію ми поїхали на машині. 20 хвилин нас не пускали – кордони поліції, Нацгвардії, УГО охороняли вхід від Джамали, дивилися на нас, вибачалися, але пропустити не могли. Не було ні плану проїзду, ні регламенту, ні протоколу, простої інструкції… нічого. Ви можете уявити собі, що було б з вертольотом», – розповів представник співачки.

Також зазначається, що коли команда Джамали потрапила всередину КВЦ «Парковий», ні бейдж продюсера, ні бейдж Джамали на вхідних турнікетах не працювали.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ