Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак в ефірі Еспресо повідомив про домовленість із американською командою, яка готувала реформу патрульної поліції і готова працювати з Мінекології.

«Рішення, яке я ініціюю, це не тільки звільнення керівництва Держекоінспекції, а й ліквідації її як такої. На виконання тих природоохоронних функцій, які повинна виконувати держава, треба створювати новий орган. Це повинна бути інституція моніторингу і контролю», – зазначив чиновник.

Приблизна назва нової структури – «Державна природоохоронна служба».

«До цієї служби треба залучати нових людей. Я проти того, щоб старі інспектори через переатестації переходили працювати в нову природоохоронну службу», – підкреслив міністр екології.

За його словами, в Державній екологічній інспекції був високий рівень корумпованості. Наприклад, в Одеській області було зафіксовано випадки, коли інспектори користувалися плавучими лабораторіями, які були більше схожі на яхти класу люкс.

«У мене є домовленості з американською командою, яка готувала реформу патрульної поліції. Вони готові з нами працювати. Інспектори повинні бути новими людьми з іншою мотивацією. Ми можемо знайти 2,5 тисячі чоловік, які будуть працювати в цій службі», – резюмував високопосадовець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ