Після окупації туристична галузь Криму зазнала занепаду

На Водохреще в окупованій Росією Ялті пройде молебень про благополучне проведення курортного сезону. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення міськадміністрації, передають РИА Новости.

Зокрема, з 13.30 до 14.00 пройде Хресна хода від собору Олександра Невського до каплиці Новомучеників і сповідників російських, де відбудеться молебень про збереження і розвиток кримських курортів і благополучне проведення курортного сезону. Після цього заплановано традиційне купання в морі.

Як відомо, після окупації туристична галузь Криму зазнала занепаду. Щороку там можна спостерігати напівпорожні пляжі. Російські туристи не хочуть їхати на півострів через відсутність сервісу. Вони перевагу відпочинку за кордоном або в Сочі.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Федеральне агентство РФ з туризму запропонувало туроператорам, які працюють на ринку внутрішнього туризму, створити пакетний тур, в рамках якого можна буде відвідати і Сочі, і окупований Крим. У такий спосіб окупанти намагались відродити туризм на українському півострові.