Активістів побили та застосували проти них сльозогінний газ

9 лютого працівники правоохоронних органів, які фактично є переатестованими «беркутівцями», побили та арештували активістів. Про це повідомили представники ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» на Facebook-сторінці.

Мітингувальники прийшли на зустріч із Юлією Тимошенко, однак на них напали правоохоронці.

Активістів побили та застосували проти них сльозогінний газ. Одному з учасників акції вибили зуб.

«Юлія Тимошенко має увійти в історію як людина, яка ще не отримавши владу почала застосовувати силові методи проти суспільства.  Активістів, які прийшли на її зустріч з виборцями з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?», спакували без жодних причин, забрали особисті речі. Поліція спецпризначення, більш відома як «Беркут», била їх по голові дубинками, нанесла серйозні травми кільком активістам», – зазначено у повідомленні.

Юлія Тимошенко має увійти в історію, як людина, яка, ще не отримавши владу, почала застосовувати силові методи проти громадянського суспільства. Активістів, які сьогодні прийшли на її зустріч з виборцями з плакатами "Хто замовив Катю Гандзюк?" спакували без жодних причин, забрали особисті речі. До них застосували газ. Поліція спецпризначення, більш відома як беркут, била їх по голові дубинками, нанесла серйозні травми кільком активістам. Одному з хлопців вибили зуб. Зараз "пакують" навіть тих, хто не був на мітингу, а просто приїхав підтримати затриманих до відділку. Дякуємо, пані Тимошенко! Ми зрозуміли вашу відповідь на всі питання. Ви дієте точно так само, як ваші однопартійці на місцях – розправляєтесь з активістами силою, коли не вдається навішати їм на вуха свою брехню.

Gepostet von Хто замовив Катю Гандзюк? am Samstag, 9. Februar 2019

У С14 заявили, що серед затриманих є і їхні активісти.

«Аваков нарешті визначився зі своїм кандидатом і рятує Юлю від незручного банера. Замість розслідувати, хто замовив Катю Гандзюк, міністр МВС тепер особисто дає наказ розганяти демонстрантів, які ставлять незручні питання. Поліцейські і «беркута» ніяковіло ховають очі: «Наказ з самого верху», – повідомили в С14.

На Контрактовій менти затримали і повезли в РУВС десяток активістів С14.Причин законних – жодних.Реально – Аваков…

Gepostet von C14 news – резерв am Samstag, 9. Februar 2019

Після затримання та побиття активістів, їхні побратими прийшли у відділ поліції, де вимагали звільнити затриманих.

У поліції ж стверджують, що «невідомі» нібито намагались захопити відділок.

Правоохоронці затримали у Києві групу осіб при спробі штурму управління поліції. ОНОВЛЮЄТЬСЯНевідомі намагалися…

Gepostet von Поліція Києва am Samstag, 9. Februar 2019

Лідер С14 Євген Карась спростував ці звинувачення.

Газом пшикали ментиМене ледь не знудило бо я стояв прям перед нимиРувс не штурмувалиКоли вони відкрили двері я…

Gepostet von Євген Карась am Samstag, 9. Februar 2019

Прес-секретарка Генпрокурора Лариса Сарган заявила, що за фактом побиття активістів відкрито кримінальне провадження. Дії правоохоронців перевірять слідчі Держбюро розслідувань.

Читайте: Скандальний танцюрист Полунін обіцяє помститися за «Беркут»